ПРОМІНЬ www. zavod-promin. te. ua
ПРОМІНЬ www. zavod-promin. te. ua
Тернополь, м. Тернопіль, вул. Текстильна 38

О нас

Державне   науково-технічнепідприємство

“Промінь”

 

засноване в 1978 р. і є провідною організацією України по створенню і введенню в експлуатацію наземних антенних систем (стаціонарних, мобільних) супутникових та релейних комунікаційних мереж зв’язку, передачі-прийому інформації, дистанційного зондування Землі. Тут розроблено і виготовляється весь параметричний ряд антенних систем з діаметрами рефлекторів від 1 до 32 метрів, складні металоконструкціїдругого порядку кривизни, антенно-мачтові споруди, опорно-поворотні пристрої, високоточні редуктори, електромеханічні приводи, мікро-процесорні системи  керування всіма типами двигунів, проводиться ремонт та модернізація нафтогазового устаткування.

Для цих цілей існує понад 10000 кв. м виробничих площ, унікальне обладнання, сучасна контрольно-вимірювальна, діагностична апаратура, обчислювальна техніка, антенний полігон, безлунна камера.

                                              

·        Проектування та виготовлення та встановлення антен, антенних систем, комплексів для професійного та побутового застосування в сфері телекомунікацій;

·        Котли на твердому паливі потужністю ТПК-25кВа, ТПК-18 кВа;

·        Деревоподрібнюючі машини.

·        Послуги: токарні, фрезерні, зварювальні, термічні, свердлильні роботи;

·        Виготовлення деталей складних профілів та конфігурацій методом газо-плазмової різки та розкрою (товщина металу 2-200мм, max габарити 2х 8м).

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті www.zavod-promin.te.ua,

за телефонами: 38 (0352) 427051, 097 684 10 36, тел/факс 38 (0352) 25 45 29

або за адресою:  вул. Текстильна, 38, Тернопіль, Україна, 46020  

              Email: promin.ant@gmail.com 

 

 

Щиро надіємося на плідну співпрацю!

 

 

З повагою,

нач. маркетингового відділу

Нечай Лілія Олександрівна

097 684 10 36

Товары / Услуги:

Антенні системи 0.9-7,3 м Подрібнювачі деревини Деревоподрібнююча машина - призначена для подрібнення відходів деревообробки: рейки, горбилі, верхівки та гіляки дерев в технологічну щепу. Деревоподрібнююча машина – це самостійний агрегат, що працює від електродвигуна або агрегатується з тракторами МТЗ-80/82 (Білорус), ЮМЗ-6Л/6М, Т-150, а також з іншими моделями аналогічного класу, з потужністю від 30 кВт, які мають вал відбору потужності. Застосовується на: лісопилорамах, лісозаготівельних підприємствах, деревообробних підприємствах, целюлозно - паперових комбінатах, а також в комунальних службах. Використання щепи: виробництво ДСП та ДВП, виробництво паливних брикетів, для опалення в котлах та інше. Котел твердопаливний ТПК 25 Опалювальна установка для теплопостачання індивідуальних житлових будинків та споруд комунально – побутового призначення, сушилок дерева, індивідуального опалення павільйонів, магазинів з площею до 300 м2. Котел серії С2, С4 Безколосниковий екологічний котел на біопаливі (серії С2 або С4) потужністю до 1000 кВт, сконструйований для спалювання твердого палива біологічного походження. Призначений для дешевого та ефективного опалення житлових будинків, опалення промислових підприємств та приміщень сільськогосподарського призначення та як комунальна централізована сітка теплопостачання. Послуги, які надає ТДНТП «Промінь» 1. Обладнання зв’язку: ремонт, модернізація, монтаж, введення в експлуатацію виготовлення виробу згідно індивідуальних технічних вимог; оптимізації експлуатаційних параметрів виробу і внесення змін в його конструкцію в процесі проектування та виготовлення; проведення додаткових випробувань окремих вузлів, систем та виробів в цілому на етапі їх виготовлення; послуги по післягарантійному обслуговуванню (технічна підтримка, технічне обслуговування, аварійно-відновлювальні роботи). 2. Виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій; 3. Механічна обробка металевих виробів; 4. Виготовлення великогабаритних вузлів і деталей з обробкою точних об’ємних профільних поверхонь.

Город:

Тернополь, Тернопольская область

Адрес компании:

м. Тернопіль, вул. Текстильна 38

Время работы:

8-00 до 16-30

Контактное лицо:

Лілія

Телефон:

E-mail:

promin.te@i.ua

Руководитель:

Майхрук Роман Євгенович